+37068617433
Radvilų dvaro g. 6 LT-48322 Kaunas
 • Lankščios nutraukimo rankovės

  Lankščios nutraukimo rankovės yra viena efektyviausių priemonių dulkėto oro ar dūmų nutraukimui tiesiogiai nuo jų susdarymo židinio.

 • Rotaciniai vožtuvai

  Rotaciniai vožtuvai taikomi granulių ar dulkių kontroliuojam iškrovimui iš filtravimo įrenginių, ciklonų, silosų, pneumotransporto sistemų ir t.t. Visa įranga gali būti sprogimui sprogaus išpildymo pagal ATEX direktyvą, skirta darbui patonecialiai srogiose aplinkose.

 • Kibirkščių gaudyklės

  Šis įrenginys, veikiantis ciklono principu, sugaudo kibirkštis iš transpuortuojamo oro ir nukreipia jas į surinkimo konteinerį. Paprastai kibirkščių gaudyklės montuojams prieš filtravimo įrenginius, kad apsaugoti filtravimo elementus nuo pažeidimo.

 • Oro nutraukimo sienutės ir stendai

  Tai sienutės formos filtravimo įrenginys, kuriame oro ištraukimas vykdomas per vienoje iš plokštumų sumontuotas groteles. Filtravimo sienutės montuojamos šalia darbo vietų, kur nėra galimybės privesti vamzdyno arti dulkėjimo židinio. Naudojant šoninius skydus galima sukurti pilnai ar dalinai uždarą darbo vietą. 

 • Prieš-sprogiminės atbulinio srauto sklendės

  Prieš-sprogiminės atbulnio srauto sklendės naudojamos sustabdyti slėgio bangos bei ugnies judėjimą ortakiuose, kilus sprogimui viename iš aspiracinės sistemos komponentų.

 • Partneriai

  Visos teisės saugomos © 2016 UAB DOLITECH
  Raudondvario pl. 131B LT-47191 Kaunas. Tel: +370 686 17433, el. paštas: info@dolitech.lt
  Sukurta Sonaro